Swetry do ubierania…poduszekKtóż z nas nie posiada w domu grubych, cienkich,  gryzących i niemodnych swetrów. Jeżeli zalegają wam w szafie lub chcecie się ich pozbyć….stop!

Swetry, sweterki, można wykorzystać nie tylko do ubrania. Istnieje wiele ciekawych pomysłów aby wyczarować z naszych wełniaków cudowne rzeczy.

Jeden z moich ulubionych….Etui na butelkę. Myślę, że to fantastyczny pomysł na opakowanie prezentu, nie tylko butelki z winem.:)

 

swetry1

Bardzo fajnym sposobem na wykorzystanie swetrów jest wykorzystanie ich jako pokrowce na jaśki, poduszki itp. Zrobienie takiego gadżetu jest bardzo proste. Zresztą sami możecie zobaczyć, poniżej przykład. Oczywiście jeśli macie inny pomysł na wykonanie takiej poszewki możecie się pochwalić. Napiszcie maila na sklep@art4wall.com.pl.

swetry 2

Poniżej wrzucam rewelacyjne zastosowania swetrów nie tylko na poduszki. Powiem wam że sama byłam zaskoczona kiedy oglądałam te zdjęcia.

 

Pamiętajcie o czworonogach:)

swetry 3

 

swetry 4

 

swetry 5

 

swetry 6

 

swetry 7

 

swetry 8

 

swetry 9

 

swetry 10

 

swetry 11

 

swetry 12

 

Jeżeli nie macie wystarczającej ilości swetrów, proponuję wybrać się do sklepów z używaną odzieżą, gdzie za parę groszy możecie kupić naprawdę fajne rzeczy.

 

 

Źródło: https://pl.pinterest.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *