zestaw zwierzęta 3
  • Wysyłamy do 5 dni roboczych
  • 100% satysfakcji
  • transport od 17,00 zł!

Wymiary naklejek w zestawie: zebra 37 x 24,5 cm, nosorożec 37 x 30,5 cm, małpka 45,5 x 37,5 cm, lew 37 x 36,5 cm, żyrafa 52 x 26 cm, słoń 37 x 54,5 cm.

Oferowane przez nas kolorowe naklejki wykonane są z wysokiej jakości foli, która jest elastyczna i łatwa w montażu. Wzory dostępne w naszym sklepie można zamówić w wersji standardowej, odbiciu lustrzanym, w wersji matowej lub błyszczącej.


Naklejka zabezpieczona jest papierem transportowym, który jednocześnie ułatwia jej montaż.


Jeżeli zainteresował Cię wzór w innym rozmiarze niż proponujemy lub spodobał Ci się wzór spoza naszej oferty skontaktuj się z nami aby złożyć zamówienie indywidualne.


Przesyłka dostarczana jest przez firmę kurierską DPD w ciągu 24 godzin od wysłania. Po wyjęciu z opakowania jest gotowa do montażu.


WAŻNE:

Jeżeli masz pomalowaną ścianę farbą o dużej zawartości lateksu mogą wystąpić problemy związane z jej przyklejeniem bądź po czasie może się odklejać. Nasza firma nie ponosi odpowiedzialności i nie uznaje reklamacji związanych z przyklejaniem naklejek na tego rodzaju farby. Dlatego do każdej naklejki dołączamy próbkę folii by przeprowadzić próbę przyczepności do podłoża.

zestaw zwierzęta 3

Wybierz rozmiar:

Wybierz układ:

Wybierz wykończenie:

Cena: 125,00 zł z VAT