pojazd 14
  • Wysyłamy do 5 dni roboczych
  • 100% satysfakcji
  • transport od 14,00 zł!

Oferowane przez nas kolorowe naklejki wykonane są z wysokiej jakości foli, która jest elastyczna i łatwa w montażu. Wzory dostępne w naszym sklepie można zamówić w wersji standardowej, odbiciu lustrzanym, w wersji matowej lub błyszczącej.


Naklejka zabezpieczona jest papierem transportowym, który jednocześnie ułatwia jej montaż.

"Przydymione szkło"
Samoprzylepna folia polimerowa PCV o grubości 70 µm, powierzchnia półpołysk powstrzymująca niepożądane refleksy świetlne, tzw. "przydymione szkło". Folia wyposażona jest w klej solwentowy permanentny. Wykorzystywana  na powierzchniach szklanych.
Odporność na środki czyszczące: naklejona na szkło akrylowe, poddana działaniu środków chemicznych przez 8h (0,5% środki czystości gosp. domowego) w temperaturze pokojowej oraz w 65ºC - nie wykazuje zmian


Jeżeli zainteresował Cię wzór w innym rozmiarze niż proponujemy lub spodobał Ci się wzór spoza naszej oferty skontaktuj się z nami aby złożyć zamówienie indywidualne.


Przesyłka dostarczana jest przez firmę kurierską DPD w ciągu 24 godzin od wysłania. Po wyjęciu z opakowania jest gotowa do montażu.


WAŻNE:

Jeżeli masz pomalowaną ścianę farbą o dużej zawartości lateksu mogą wystąpić problemy związane z jej przyklejeniem bądź po czasie może się odklejać. Nasza firma nie ponosi odpowiedzialności i nie uznaje reklamacji związanych z przyklejaniem naklejek na tego rodzaju farby. Dlatego do każdej naklejki dołączamy próbkę folii by przeprowadzić próbę przyczepności do podłoża.

pojazd 14

Cena: 26,00 zł z VAT