tablica garnek 2
  • wysyłamy do 4 dni roboczych
  • 100% satysfakcji
  • transport od 16,00 zł!

Samoprzylepna, elastyczna tablica do pisania kredą doskonale sprawdzi się w pokoju dziecięcym, przedszkolu, szkole, restauracji, biurze czy kuchni. Tablica ta stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnej ciężkiej tablicy. Można ją przykleić na dowolnej gładkiej powierzchni (ściany, szafki, blaty, blachy itp.) Nie zajmuje praktycznie miejsca, a można zakleić nią np. całą ścianę i mieć bardzo dużą powierzchnię do pisania czy rysowania. Jest bardzo łatwa w czyszczeniu – wystarczy wilgotna szmatka. Tablicę kredową można dowolnie przycinać.

Jeżeli zainteresowała cię tablica kredowa w innym rozmiarze niż proponujemy, skontaktuj się z nami aby złożyć zamówienie indywidualne.

Tablice wysyłamy do 4 dni roboczych.

Przesyłka dostarczana jest przez firmę kurierską DPD w ciągu 24 godzin od wysłania. Po wyjęciu z opakowania jest gotowa do montażu.

WAŻNE:

Jeżeli masz pomalowaną ścianę farbą o dużej zawartości lateksu mogą wystąpić problemy związane z przyklejeniem tablicy bądź po czasie może się odklejać. Nasza firma nie ponosi odpowiedzialności i nie uznaje reklamacji związanych z przyklejaniem tablic na tego rodzaju farby.


UWAGA:

Zalecamy używanie tradycyjnej miękkiej kredy szkolnej, a nie drogowej, która może zniszczyć powierzchnię tablicy

tablica garnek 2

Wybierz rozmiar:

Cena: 56,80 zł z VAT