tablica suchościeralna na lodówkę
  • wysyłamy do 4 dni roboczych
  • 100% satysfakcji
  • transport od 14,00 zł!

Samoprzylepna, elastyczna, biała tablica suchościeralna doskonale sprawdzi się w pokoju dziecięcym, przedszkolu, szkole, restauracji, biurze czy kuchni. Tablica ta stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnej ciężkiej tablicy. Można ją przykleić na dowolnej gładkiej powierzchni (ściany, szafki, blaty, blachy, lodówkę, itp.) Nie zajmuje praktycznie miejsca, a można zakleić nią np. całą ścianę i mieć bardzo dużą powierzchnię do pisania czy rysowania. Jest bardzo łatwa w czyszczeniu – wystarczy sucha szmatka. Tablicę suchościeralną można dowolnie przycinać.

 

Jeżeli zainteresowała cię tablica suchościeralna w innym rozmiarze niż proponujemy, skontaktuj się z nami aby złożyć zamówienie indywidualne.

 

Tablice wysyłamy do 4 dni roboczych.

 
Tablice o szerokości większej niż 135 cm wysyłamy w w dwóch częściach.

Przesyłka dostarczana jest przez firmę kurierską DPD w ciągu 24 godzin od wysłania. Po wyjęciu z opakowania jest gotowa do montażu.


UWAGA!
Po tablicach suchościeralnych można pisać wyłącznie mazakami do tablic suchościeralnych. Można je zakupić w naszym sklepie w dziale akcesoria.

WAŻNE:

Jeżeli masz pomalowaną ścianę farbą o dużej zawartości lateksu mogą wystąpić problemy związane z przyklejeniem tablicy bądź po czasie może się odklejać. Nasza firma nie ponosi odpowiedzialności i nie uznaje reklamacji związanych z przyklejaniem tablic na tego rodzaju farby.

tablica suchościeralna na lodówkę

Wybierz rozmiar:

Cena: 23,00 zł z VAT