fototapeta na drzwi rozgwiazda 1
  • Wysyłamy do 5 dni roboczych
  • 100% satysfakcji
  • transport od 16,00 zł!

Fototapety na drzwi oferowane w naszym sklepie pozwolą Ci stworzyć oryginalną dekorację oraz nadać indywidualny charakter każdemu pomieszczeniu. Sklep art4wall posiada ogromną kolekcję zdjęć z różnych kategorii. Codziennie dodawane są nowe wzory, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Każdą fototapetę można zamówić w trzech wariantach kolorystycznych: pełny kolor, szarości, sepia, w układzie standardowym lub odbiciu lustrzanym oraz w wersji matowej lub błyszczącej.

 

Fototapety samoprzylepne na drzwi wykonane są z wysokiej jakości folii, która jest trwała, elastyczna i łatwa w montażu na wszelkich gładkich powierzchniach. Fototapetę można przykleić na suchym podłożu niepylącym np. drzwi, ściany gipsowe, tynki gipsowe, szafy, drzwi, lodówki, szyby itp. Fototapety nie należy stosować na podłożach wilgotnych i pylących.

 

Laminowanie jest to dodatkowe zabezpieczenie fototapety samoprzylepnej. Laminat to przeźroczysta warstwa folii nakładana na gotowy wydruk. Takie rozwiązanie zabezpiecza fototapetę przed uszkodzeniami oraz promieniami UV dzięki czemu można się dłużej cieszyć wyrazistymi kolorami wydruku.

 

Jeżeli zainteresował Cię wzór w innym rozmiarze niż proponujemy lub spodobał Ci się wzór spoza naszej oferty skontaktuj się z nami aby złożyć zamówienie indywidualne.


Fototapety na drzwi wysyłane są w ciągu pięciu dni od zaksięgowania wpłaty.

Przesyłka dostarczana jest przez firmę kurierską DPD w ciągu 24 godzin od wysłania. Po wyjęciu z opakowania jest gotowa do montażu.

fototapeta na drzwi rozgwiazda 1

Wybierz układ:

Wybierz kolor:

Wybierz laminowanie:

Wybierz wysokość:

Wybierz szerokość:

Cena: 175,00 zł z VAT