tablica suchościeralna z grafiką grafika 010
  • Wysyłamy do 5 dni roboczych
  • 100% satysfakcji
  • transport od 14,00 zł!

Tablica suchościeralna doskonale sprawdzi się w pokoju dziecięcym, przedszkolu, szkole, restauracji, biurze czy kuchni. Tablica ta stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnej ciężkiej tablicy. Jest bardzo łatwa w czyszczeniu – wystarczy sucha szmatka. Tablicę suchościeralną można dowolnie przycinać.

 

Tablice z grafiką dostępne są w kilku rozmiarach, lecz jeśli potrzebujesz inny wymiar zrobimy go specjalnie dla Ciebie.

 

Tablicę suchościeralną można zamówić w dwóch wariantach:

 

1. samprzylepna elastyczna - można ją przykleić na dowolnej gładkiej powierzchni (ściany, szafki, blaty, blachy, lodówkę, itp.) Nie zajmuje praktycznie miejsca, a można zakleić nią np. całą ścianę i mieć bardzo dużą powierzchnię do pisania czy rysowania. Tablica ma grubość 0,2mm

 

2. sztywna na podkładzie z płyty PCV  - można ją przymocować do ściany za pomocą wkrętów, mocnej taśmy dwustronnej, lub używać jako wolno stojącą tablicę, którą możesz zabierać na prezentacje. Tablica ma grubość 5mm

 

Tablice wysyłamy do 5 dni roboczych.

 

UWAGA!
Po tablicach suchościeralnych można pisać wyłącznie mazakami do tablic suchościeralnych. Można je zakupić w naszym sklepie w dziale akcesoria.

WAŻNE:

Jeżeli masz pomalowaną ścianę farbą o dużej zawartości lateksu mogą wystąpić problemy związane z przyklejeniem tablicy elastycznej po czasie może się odklejać. Nasza firma nie ponosi odpowiedzialności i nie uznaje reklamacji związanych z przyklejaniem tablic na tego rodzaju farby.

 

tablica suchościeralna z grafiką grafika 010

Wybierz rozmiar:

Wybierz podłoże:

Cena: 49,90 zł z VAT