tablica kredowa do mazaków kredowych
  • wysyłamy do 4 dni roboczych
  • 100% satysfakcji
  • transport od 14,00 zł!

Samoprzylepna, elastyczna tablica do pisania mazakami kredowymi doskonale sprawdzi się w pokoju dziecięcym, przedszkolu, szkole, restauracji, biurze czy kuchni. Tablica ta stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnej ciężkiej tablicy. Można ją przykleić na dowolnej gładkiej powierzchni (ściany, szafki, blaty, blachy itp.) Nie zajmuje praktycznie miejsca, a można zakleić nią np. całą ścianę i mieć bardzo dużą powierzchnię do pisania czy rysowania. Jest bardzo łatwa w czyszczeniu – wystarczy wilgotna szmatka. Tablicę kredową można dowolnie przycinać.

Jeżeli zainteresowała cię tablica kredowa w innym rozmiarze niż proponujemy, skontaktuj się z nami aby złożyć zamówienie indywidualne.

Tablice wysyłamy do 4 dni roboczych.

Przesyłka dostarczana jest przez firmę kurierską DPD w ciągu 24 godzin od wysłania. Po wyjęciu z opakowania jest gotowa do montażu.

UWAGA!
Po tablicach kredowych można pisać wyłącznie mazakami z ciekłą kredą. Można je zakupić w naszym sklepie w dziale akcesoria.

WAŻNE:

Jeżeli masz pomalowaną ścianę farbą o dużej zawartości lateksu mogą wystąpić problemy związane z przyklejeniem tablicy bądź po czasie może się odklejać. Nasza firma nie ponosi odpowiedzialności i nie uznaje reklamacji związanych z przyklejaniem tablic na tego rodzaju farby.

tablica kredowa do mazaków kredowych

Wybierz rozmiar:

Cena: 25,20 zł z VAT