tablica kredowa do mazaków kredowych na PCV
  • wysyłamy do 4 dni roboczych
  • 100% satysfakcji
  • transport od 14,00 zł!

Tablica kredowa na PCV (5mm) do pisania mazakami z ciekłą kredą, doskonale sprawdzi się w pokoju dziecięcym, przedszkolu, szkole, restauracji, biurze czy kuchni. Tablica ta stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnej ciężkiej tablicy. Można ją przykleić na dowolnej gładkiej powierzchni (ściany, szafki, blaty, blachy itp.) Nie zajmuje praktycznie miejsca, a można zakleić nią np. całą ścianę i mieć bardzo dużą powierzchnię do pisania czy rysowania. Jest bardzo łatwa w czyszczeniu – wystarczy wilgotna szmatka. Dięki podłożu z płyty PCV tablica jest sztywna i można ja przykręcić lub uzywać jako wolnostojącą.

Jeżeli zainteresowała cię tablica kredowa w innym rozmiarze niż proponujemy, skontaktuj się z nami aby złożyć zamówienie indywidualne.

Tablice wysyłamy do 4 dni roboczych.

Przesyłka dostarczana jest przez firmę kurierską DPD w ciągu 24 godzin od wysłania. Po wyjęciu z opakowania jest gotowa do montażu.

UWAGA!
Po tablicach kredowych można pisać wyłącznie mazakami z ciekłą kredą. Można je zakupić w naszym sklepie w dziale akcesoria.

tablica kredowa do mazaków kredowych na PCV

Wybierz rozmiar:

Cena: 35,00 zł z VAT