ogień orzeł 17
  • wysyłamy w 48h
  • 100% satysfakcji
  • transport od 7,00 zł!

Oferowane przez nas naklejki wykonane są z wysokiej jakości folii samoprzylepnej odpornej na działanie warunków atmosferycznych, jest trwała, elastyczna i łatwa w montażu na gładkich powierzchniach. Wzory dostępne w naszym sklepie można zamówić w wersji standardowej, odbiciu lustrzanym oraz w wersji matowej lub błyszczącej. Wszystkie naklejki dostępne są w kilkudziesięciu kolorach.


Naklejka zabezpieczona jest papierem transportowym, który jednocześnie ułatwia montaż naklejki.

 

Jeżeli zainteresował Cię wzór w innym rozmiarze niż proponujemy lub spodobał Ci się wzór spoza naszej oferty skontaktuj się z nami aby złożyć zamówienie indywidualne.

 
Naklejki wysyłane są w ciągu dwóch dni od zaksięgowania wpłaty.

Przesyłka dostarczana jest przez firmę kurierską DPD w ciągu 24 godzin od wysłania. Po wyjęciu z opakowania jest gotowa do montażu.

 

WAŻNE:

Jeżeli masz pomalowaną ścianę farbą o dużej zawartości lateksu mogą wystąpić problemy związane z przyklejeniem naklejki, bądź po czasie naklejka może się odklejać. Nasza firma nie ponosi odpowiedzialności i nie uznaje reklamacji związanych z przyklejaniem naklejek na tego rodzaju farby. Dlatego do każdej naklejki dołączamy próbkę folii by przeprowadzić próbę przyczepności do podłoża. Naklejkę można naklejać minimum 2 tygodnie od pomalowania ściany.

Naklejki powyżej długości 105 cm składają się z dwóch części.

ogień orzeł 17

Wybierz rozmiar:

Wybierz układ:

Wybierz wykończenie:

Wybierz kolor:

Cena: 19,70 zł z VAT