słoń 2f
  • wysyłamy do 4 dni roboczych
  • 100% satysfakcji
  • transport od 14,00 zł!

Fototapety oferowane w naszym sklepie pozwolą na oryginalną dekorację oraz nadanie indywidualnego charakteru każdemu pomieszczeniu. Sklep art4wall posiada ogromną kolekcję zdjęć z różnych kategorii. Codziennie dodawane są nowe wzory, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Każdą fototapetę można zamówić w trzech wariantach kolorystycznych: pełny kolor, szarości, sepia oraz w układzie standardowym lub odbiciu lustrzanym. Dodatkowo oferujemy opcję laminowania.

 

Fototapety samoprzylepne wykonane są z wysokiej jakości folii, która jest trwała, elastyczna i łatwa w montażu na wszelkich gładkich powierzchniach. Fototapetę można przykleić na suchym podłożu niepylącym np. ściany gipsowe, tynki gipsowe, szafy, drzwi, lodówki, szyby itp. Fototapety nie należy stosować na podłożach wilgotnych i pylących.

 

Laminowanie jest to dodatkowe zabezpieczenie fototapety samoprzylepnej. Laminat to przeźroczysta warstwa folii nakładana na gotowy wydruk. Takie rozwiązanie zabezpiecza fototapetę przed uszkodzeniami oraz promieniami UV dzięki czemu można się dłużej cieszyć wyrazistymi kolorami wydruku. Laminowanie polecamy przede wszystkim do fototapet, które będą umieszczone w łazience, kuchni, na szafkach czy pokoju dziecięcym. Laminowany wydruk można czyścić płynami bez ryzyka uszkodzenia.

 

Fototapeta lateksowa drukowana jest na gładkim papierze lateksowym przeznaczonym do montażu na ścianach, za pomocą kleju do tapet. Przy zamawianiu fototapety lateksowej prosimy nie wybierać opcji laminowania „tak”.

 

Fototapety wysyłamy w dwóch częściach (na zakładkę) jeżeli długość oraz szerokość jest większa niż 119 cm. Ułatwi to montaż fototapety. Jeżeli chcą państwo fototapetę w całości prosimy o kontakt po złożeniu zamówienia.

 

Plakat drukowany jest na papierze o gramaturze 200g. Plakat nie jest samoprzylepny.

 

Jeżeli zainteresował Cię wzór w innym rozmiarze niż proponujemy lub spodobał Ci się wzór spoza naszej oferty skontaktuj się z nami aby złożyć zamówienie indywidualne.


Fototapety oraz plakaty wysyłane są w ciągu czterech dni od zaksięgowania wpłaty.

Przesyłka dostarczana jest przez firmę kurierską DPD w ciągu 24 godzin od wysłania. Po wyjęciu z opakowania jest gotowa do montażu.

 

WAŻNE:

Jeżeli masz pomalowaną ścianę farbą o dużej zawartości lateksu mogą wystąpić problemy związane z przyklejeniem fototapety, bądź po czasie może się odklejać. Nasza firma nie ponosi odpowiedzialności i nie uznaje reklamacji związanych z przyklejaniem fototapet na tego rodzaju farby. Fototapetę można naklejać minimum 2 tygodnie od pomalowania ściany.

słoń 2f

Wybierz rozmiar:

Wybierz układ:

Wybierz wykończenie:

Wybierz kolor:

Wybierz laminowanie:

Cena: 39,00 zł z VAT